• Новак
Миленичиња Куче Чешлање Јамка, Најлон Воздржаност бидете внимателни да не accide Прилагодливи Фиксна Куче, Мачка Безбедност Tether Ремени Куче Подготвува Материјали за

Миленичиња Куче Чешлање Јамка, Најлон Воздржаност бидете внимателни да не accide Прилагодливи Фиксна Куче, Мачка Безбедност

Оценка на стоката:
DEN 263.76

Достапност
Производот е достапен

【Рацете Слободни 】 - Задржи вашето куче безбедно да се ограничени на groomers маса или када,Чувајте ги двете раце за смирено слободни за миење, капење, миење, или чешлање да им помага на контрола премногу excitable миленици од прекумерна се движат. 【Прилагодливи и Флексибилни】-На цилиндрични прилагодување тока со O-ring, помага да се спречат куче од поддршка од бидете внимателни да не accide, кои нема да се стегне или олабави дури и на немирни животно, нашите О-прстен и цилиндрични тока е лесна работа & силна & прилагодливи, слајд на вредноста прстен & цилиндрични да се прилагоди на големината на вратот за да одговара на мали и средни дури и големи димензии кучиња.Силен гром snap Двојно Задржувајќи Прстен не се изгубат не се лизга трајни!! 项目符号. 【Услужни и Издржлив Материјал】- Виси чешлање бидете внимателни да не accide циклуси на овој вид се направени од плетени мулти-слој најлон со перат,colorfast и издржливост,кои се сигурни и трајни доволно да се одржи голема големина кучиња. 【Примена Опсег】- Кучиња секогаш се движи околу кога тие се искапат,чешлање или во автомобил.Ова е добра опција да се поправи куче до прозорецот во автомобил или дома или каде и да сте. 【Задоволство Гаранција】-Ние во голема мера вредност на нашите клиенти и да сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако не сте задоволни со вашиот шопинг искуство или производ, ние ве поттикнувам да контактирате со нас, па ние може да го реши проблемот!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста