• Новак
500M OM2 LC LC Plenum Влакна Patch Кабел | Дуплекс 50/125 LC да LC Multimode Скокач 500 Метри (1640.42 ft) | Должина Опции: 0.5 M-300М | FiberCablesDirect Направен во САД | Алт: ofnp lc-lc mm dx lc/lc mmf

500M OM2 LC LC Plenum Влакна Patch Кабел | Дуплекс 50/125 LC да LC Multimode Скокач 500 Метри (1640.42 ft) | Должина Опции:

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

OM2 LC да LC Plenum 50/125 Multimode Дуплекс Оптички Влакна-Кабел.OFNP multimode влакна (mmf) оптички собранието со само гаснење plenum оценет портокал јакна, Corning 50/125um влакна основни и заврши со мала форма на фактор 1.25 mm керамички ferrule LC конектори вклучувајќи дуплекс lc клипови.Должина : 500 Метри.Тип на производ : Plenum OFNP Оптички Влакна Печ-Кабел.Јакна Боја : Портокал - Ова е стандард јакна боја за овие multimode влакна скокач канапи / влакна patch кабли.Core / Обложување : 50/125µm - 50 micron дијаметар влакна core / 125 micron дијаметар обложување (1 micron е 1 една-millionth/1 метар).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста