• Новак
4 Парчиња на 3dB SC UPC Конектор за Оптички Влакна Optical Еден Режим Attenuator Метал Сина

4 Парчиња на 3dB SC UPC Конектор за Оптички Влакна Optical Еден Режим Attenuator Метал Сина

Оценка на стоката:
DEN 1610.40

Достапност
Производот е достапен

3d B SC UPC Конектор за Оптички Влакна Optical Еден Режим Attenuator Метал Сина.Карактеристики : Метално Тело.Влакна Тип : Single-Mode.Тип : Оптички Влакна Attenuator. 3d B SC UPC Конектор за Оптички Влакна Optical Еден Режим Attenuator Метал Сина, Карактеристики : Метално Тело, Влакна Тип : Single-Mode, Тип : Оптички Влакна Attenuator.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста