• Новак
Lovejoy 69790432992 HERCUFLEX FX Серија 32992 FX 5E Челик Цевки, Груба Акции Понесе x Груба Акции Понесе, 7.75 се Роди, 15.31 OD

Lovejoy 69790432992 HERCUFLEX FX Серија 32992 FX 5E Челик Цевки, Груба Акции Понесе x Груба Акции Понесе, 7.75 се Роди,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Совршеност понесе и вртежен момент капацитет. 1.5° на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.На Hercuflex спојка е зголемен номинален вртежен момент, поголеми максимална понесе големина и подолг живот.Тоа е заменлива со стандардни AGMA страната интерфејс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста