• Новак
Супер Кул Креации Свиња во Облик на Изработката Ретровизори, Подесување на 10, Многу Бои, Shatterproof Акрил, Вар Зелена, Пакет на 10 x 7cm

Супер Кул Креации Свиња во Облик на Изработката Ретровизори, Подесување на 10, Многу Бои, Shatterproof Акрил, Вар Зелена,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Нашите изработката множества се намали од 3мм shatterproof.Детето безбедно акрил и имаат ласерски полиран рабови.Овие огледала имаат ист рефлексија како стакло огледало.Тоа може да се користи за вез, quilting и картичка за изработката, за да именува неколку.Мерењата се дадени вкупниот обем.Нашите изработката множества се намали од 3мм shatterproof, безбедност, детето безбедно акрил и имаат ласерски полиран рабови.Овие огледала имаат ист рефлексија како стакло огледало и може да се користи за вез, quilting и картичка за изработката, за да именува неколку.Секој производ е обезбеден со силно лепило влошки заедно со одредување на инструкции.PVA лепило може да се користи на материјали и ѕидовите.Ако се двоумите ве молиме погледнете ги нашите одредување на инструкции.Мерењата се дадени вкупниот обем.Видливата површина може да биде помал од вкупната големина.Имаме голем број на обоените огледала и цврсти бои, ве молиме, изберете ја од options (опции).Ако ви треба било каква помош или различна големина, форма или боја ве молиме ни e-mail.Сите огледала имаат заштитна маска која треба да биде отстранета пред употреба.ОВА АКРИЛИК ПРОИЗВОД Е ЕКОЛОШКИ & 100% РЕЦИКЛИРААТ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста