• Новак
Калвин Klein Момчиња Малку 4-Парче Формална Тужба Во Собата, Темно Сива Боја Дуо, 7

Калвин Klein Момчиња Малку 4-Парче Формална Тужба Во Собата, Темно Сива Боја Дуо, 7

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Јакна : 91% Полиестер, 8% Rayon, 1% Spandex; Кошула : 97% Памук, 3% Spandex; Вратоврска : 91% Полиестер, 8% Rayon, 1% Spandex; Панталони : 63% Памук, 36% Полиестер, 1% Spandex.Увезени.Копче затворање.Суво Чистење Само.Нашите најбараните Калвин Klein 4-парче костим сет колекција пристигна во различни бои за да го изберете!.Одговараат јакна кој елегантен темно сива боја, дизајн, 2-копчиња еден гради затворање, се Водат, долги ракави, со копчето за манжетни детали, бразда lapels, лесно поместена рамената, целосно наредени, кант џеб на градите и размавта џебовите на предната страна.Фустан панталони кој директно нога стил, кука-и-око затворање, продолжен јазичето за затворање, zip летаат, пред џебови назад buttoned велт џебови, притисне набори, половина наредени внатрешни работи и hemmed дното.Inseam 20.5. Стилски редовно одговара фустан, кошула кој е ширум точка печати шема, се водат памук, модерен Полу-се шири јака, со долги ракави, со копчето за манжетни и криви полите.Вклучува лак вратоврска.Одговара точно на големина.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Од 1968 година, Калвин Klein е усовршување и да експериментира со безвременски стил на формално се носат.Модерна и софистицирана уште класичен, тоа се карактеристиките на Калвин Klein collection за момчиња Кошули, костуми, tuxedos и фустан панталони.Безвременски прилагодени стил на деца носат формална е идеален за сите вашите посебни прилики.Пребарувате на различни класичен одговара, тенок одговара, и модерна одговара кошули, панталони и блејзери.Изразат својата индивидуалност со современа и безвременски парчиња од Калвин Klein.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста