• Новак
STACY АДАМС Мажите од Марс Постојат 3 Дел Одговараат на

STACY АДАМС Мажите од Марс Постојат 3 Дел Одговараат на

Оценка на стоката:
DEN 4319.76

Достапност
Производот е достапен

90% Полиестер, 10% Rayon.Увезени.Копче затворање.Суво Чистење Само. 3-парче еден гради одговараат со врв lapel и pinstripe.Одговараат Јакна карактеристики врв lapel, две-копче за затворање, и welted џеб на левата страна на градите.Вест има четири-копче за затворање и 2 предни џебови.Панталона се одликува со проширување со половината, еден pleat предни, задни welted џебови, и лета напред.Stacy Адамс и мажи кои знаат стил биле совршено се вклопуваат за повеќе од 100 години.Основана во 1875 година во Brockton, Масачусетс од Вилијам h.Stacy и хенри l.Адамс, на Stacy Адамс чевли компанија одамна е дел од американската култура.Од страшно 20-тите и пост-војна бум, да забрана и на џез ерата, Stacy Адамс е таму.Stacy Адамс е повеќе од чевли.Од глава до пети : ние ги покрие вашиот стил.Моден мрачно третман направи оваа единствена гради 2 копче 3 дел врв lapel одговараат на стилот изјава.Карактеристики вклучуваат v деколте, вест и еден pleat панталони со проширување со половината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста