• Новак
PoochPad Оригинални Обновливи/Перат Медиокритет Подлога за Кучиња (Различни Големини) – Вграден Мирис Контрола, Leakproof Обука Пишам Подлога

PoochPad Оригинални Обновливи/Перат Медиокритет Подлога за Кучиња (Различни Големини) – Вграден Мирис Контрола, Leakproof

Оценка на стоката:
DEN 959.76

Достапност
Производот е достапен

МИРИС ИНХИБИЦИЈА НА MICROFINE ТЕХНОЛОГИЈА.Нашите патентирана технологија обезбедува максимална апсорпција, неспоредлив издржливост, и водечка индустрија на мирис контрола.Види производ слики за детали за тоа како.МАКСИМАЛНА АПСОРПЦИЈА, LEAKPROOF.Pooch Pad нуди она што другите не можат да – на leakproof подлога која може да апсорбира 4 до 6 пати неговата тежина во течност.НЕСПОРЕДЛИВ ИЗДРЖЛИВОСТ.Вашиот Pooch Pad е изграден за долговечност и ќе бидат ефикасни за над 300 се мијат циклуси со соодветна грижа.ЕДНОКРАТНО, ЗАШТЕДА НА ПАРИ АЛТЕРНАТИВА.Времињата се менуваат, ров на disposables за најдобар Медиокритет Подлога на пазарот.Домашно милениче Обука подлога, Многу абсорбента, еднократно, перат, трајно , повеќе намени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста