• Новак
Mogoko Куче, Мачка Божиќ Дедо Мраз Костим, Смешно Милениче Cosplay Тимови со Капа, Кутре Руно Топла Облека, Облека за Божиќ

Mogoko Куче, Мачка Божиќ Дедо Мраз Костим, Смешно Милениче Cosplay Тимови со Капа, Кутре Руно Топла Облека, Облека за Божиќ

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Големина L : Градите Дебелина : 16.1", Назад Должина : 12.2", Вратот Girt : 12.6";препорачуваме за 9.0~12.0 lbs.мора да се измери вашето домашно милениче вратот/градите дебелина,назад должина, телесна тежина и да се провери големината на табелата пред цел, не да донесе одлука само од големината име, малку лабаво ќе биде повеќе comfortale.Доаѓа со два stitched оружје и еден Дедо Мраз капа,вашето милениче ќе изгледаат како вистински стојат Дедо Мраз, ќе добиете вашето домашно милениче се вклучени во забава ќе имаат на фестивалот.МАТЕРИЈАЛ : висок квалитет 100% микрофибер и сомот,мека и дише носи чувство, да ги задржи вашето куче се чувствуваат удобно и топло сите на ден, едноставно измијте со топла вода и благ сапун а потоа се исуши.Pullover стил : Проектирана како скокач,лесно да се стави на и полетување.еластична во вратот и стомакот дел.обезбеди оваа облека ќе се вклопи и удобно.многу големини опција,ве молиме изберете погоден еден според вашето домашно милениче големина и тежина.ПОГОДЕН : Погоден за Зима Пролет или на Есен.Држи вашето домашно милениче топло и пријатно во текот на било отворено активност.одлична идеја за било фестивал како Божиќ, викенд cosplay партии или daliy носат.Вашето бебе обично носи "големина S",но тоа не значи дека сите "големина S" ќе одговара на него/неа.Оваа облека РАБОТИ МАЛИ МАЛКУ,изберете малку поголема големина или да преземе секое мерење малку лабаво ќе биде повеќе comfortale за вашиот миленик.Ако било кој од мерењата се помеѓу две големини, изберете поголем големина.Мерка најширока дел на градите (Дебелина) на сите на пат околу (обично веднаш зад предните нозе).Мерка вратот обемот ако е потребно.Мерка должина на домашни Миленици назад формираат основата на вратот на база на опашката (Должина).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста