• Новак
Харли-Дејвидсон Воено - Мажите Воена Зелено Графички Т-Маица - Турнеја на Должност Пацифик

Харли-Дејвидсон Воено - Мажите Воена Зелено Графички Т-Маица - Турнеја на Должност Пацифик

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% Памук.Ексклузивно H-D ВОЕНА сопствени дизајниран со графика за U. S. ВОЕНА БЛАГОДАРНОСТ - НЕ може да СЕ НАЈДЕ НА СЕКОЈ ПРОДАВАЧ.Вистински Харли-Дејвидсон заштитна марка облека.Мажите кратки ракави екипажот вратот со уникатни предната и задната графика, почитувајќи ги странство турнеја на должност во Далечниот Исток.Хедер Воено Зелена Боја. 100% Памук.Мажите кратки ракави, екипажот деколте графички tee.Ексклузивен дизајн од страна на Харли-Дејвидсон Војската, во чест на војската и нивните странство турнеја на должност.Пред графика покаже U. S. Воени бази во Далечниот Исток.Назад графика се исконски H-D бар и штит, со Турнеја во Странство.Вистински Харли-Дејвидсон заштитна марка облека. 100% памук.Хедер Воено Зелена Боја.Мажите е класичен одговара големини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста