• Новак
PETFLY Облека Торба Задебелена,без Мирис, Прибор За Сува CleanersClothing StoreCloakroomRental Куќа, 800x600x4(MM), Црвена, 1 Парче Складирање Организација Dustproof Облека Маска

PETFLY Облека Торба Задебелена,без Мирис, Прибор За Сува CleanersClothing StoreCloakroomRental Куќа, 800x600x4(MM), Црвена,

Оценка на стоката:
DEN 609.60

Достапност
Производот е достапен

Со транспарентен прозорец дизајн, тоа е погодно да се најде чуваат облека.Половината торба е составена од густа ткаенина и има долга-услови услуга живот.Закачалка на горниот дел донесува виткање дизајн за да спречите прашината од запишување.Тоа е можност да се исчистат, и е во состојба да се рециклираат, нема чуден мирис.Силна флексибилност, мека на допир.Применливи Прилики : Хемиско ЧистењеОблека ПродавницаCloakroomИзнајмување на КуќаПоднесувањето КуќаКуќиСпалната собаВилаИзнајмување на КуќаДом Боја : Црвена Материјали : Етилен Винил Ацетат Кополимер Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 66(G) Должина : 800(MM) Ширина : 600(MM) Висина/Дебелина : 4(MM) Пакет се Вклучени : 1 парче Складирање Организација Dustproof Облека Покрие Карактеристики : Со транспарентен прозорец дизајн, тоа е погодно да се најде чуваат облека половината торба е составена од густа ткаенина и има долга-услови услуга живот закачалка на горниот дел донесува виткање дизајн за да спречите прашината од внесување Тоа е можност да се исчистат, и е во состојба да се рециклираат, нема чуден мирис Силна флексибилност, мека на допир Има отвор во горниот дел за закачалка да се помине преку Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна Тоа доаѓа со метал патент, што е погодно да се повлече и да се затвори Тоа може да се изолира прашина и е во состојба да се чуваат во затворен државата Силна флексибилност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста