• Новак
Baitu PEVA Водоотпорен Фрижидер Виси Торба Микробранова Печка се Покриваат со Складирање Торба Виси Фрижидер Прашина Доказ Крпа Машина за Перење Горниот Капак(Б)

Baitu PEVA Водоотпорен Фрижидер Виси Торба Микробранова Печка се Покриваат со Складирање Торба Виси Фрижидер Прашина Доказ

Оценка на стоката:
DEN 479.76

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Направен од PEVA пластика, тоа може да се перат по добивање валкани.Во меѓувреме, тоа е лесен, трајни, носат-отпорни, и еко-пријателски, прашина-доказ покритие за фрижидер и машина за перење.Страна џеб дизајн : фрижидер покрие со Џеб за Складирање, може да се користи како добра чување на организаторот за прибор, како записи, пенкала, топки и други секојдневни работи.Dustproof : Оваа машина за перење покрие одржување на фрижидер и машина за перење од прашина, и изгледа чиста и хигиенски, продолжување на животот на фен и миење.Мулти-цел : е dustproof, Водоотпорен, Масло-доказ и отпорни на дамки за домаќинството за домаќинство (фрижидер, микробранова печка, фурна, машина за перење, машина).Дома декорација : Тоа е, исто така, совршена декорација за вашиот дом или кујната за убава Со шема дизајн, одличен за да се задржи вашата куќа, dorm соба или канцеларија организиран од страна на ставање на тоа во текот на фрижидерот.Производ Тежина : 75g Color : Бела/ Розова/ Зелена/ Orange Package Содржина : 1 x Анти-прашина Cover Occasion : апарати за Домаќинство/ Фрижидер/ Перење machine Dimension : 130cm*54cm/ 51.18 инчи*21.26 inches Style : Едноставен/ Модерна/ Practical Pocket Висина : 19cm/ 7.48 inches Material : PEVANotes : ве Молам, разберете дека не треба да се 1-2cm отстапување постои.Поради осветлување и монитори, има мала разлика помеѓу сликата и вистинскиот објект.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста