• Новак
DEI ЧИ 60 Пак Шарени Пластични штипки за алишта, Мали штипки за алишта, за Алишта, Sock, Снек Кеси

DEI ЧИ 60 Пак Шарени Пластични штипки за алишта, Мали штипки за алишта, за Алишта, Sock, Снек Кеси

Оценка на стоката:
DEN 1576.80

Достапност
Производот е достапен

Не се лизга заб шема, силна залак сила, е убава домашна декорација во животот.Многу погодна за clothesline, торба запечатување, компир чип кеси, плунка крпи, виси фотографии, Божиќ картички, белешки или други мали нешта.Големина : големината на clothespin е 2.2x0.4 инчи, вклучувајќи 60 штипки за алишта.Има широк спектар на употреба и може да се користи за надворешна употреба или за внатрешна употреба.Децата мора да се користи во друштво на возрасни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста