• Новак
Yes за Да Грејпфрут Осветлувајќи на Лицето се Брише 30 Кт (2 Парчиња), за Нерамнини на Кожата Тонови за да ги Очисти и да Разлиствам, 96% Природни Состојки

Yes за Да Грејпфрут Осветлувајќи на Лицето се Брише 30 Кт (2 Парчиња), за Нерамнини на Кожата Тонови за да ги Очисти и

Оценка на стоката:
DEN 302.16

Достапност
Производот е достапен

За нерамна тонот на кожата, на Yes за Да Грејпфрут Лицето се Брише ќе ја напушти вашата кожа чувство обновува и блескава.Се одликува со Грејпфрут да се очисти, разлиствам, и остави чувство на кожата мека и сјајна.Се држат до капакот и им помогне на себе си на towelette!Нежно планирам низ вашето лице и врат да се доживее нежна ексфолијација на работа.Им помага на вашата кожа да изгледа чисто и освежен; Точно и поправка со овие on-the-go лице брише.Повеќе големи објекти од Yes за Да Грејпфрут содржи Дури и Тонот на Кожата Крем, Секојдневно Чистење на Лицето, и Подмладителен Тело за Миење.Стил : Досадна & Нерамнини на Кожата Yes за да Грејпфрут Осветлувајќи Лицето се Брише on-the-go лицето чистење брише, се одликува со Грејпфрут да се очисти, разлиствам, и остави чувство на кожата мека и сјајна.И секој избрише е малку текстура за да додадете некоја exfoliating oomph!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста