• Новак
САД Американското Знаме во Хокеј на Мраз Голманот Надградба на Кожа Случај за AirTag Клучни Пронаоѓач на Телефонот Пронаоѓач Анти-Нула Заштитна Кожата Покрие со Keychain

САД Американското Знаме во Хокеј на Мраз Голманот Надградба на Кожа Случај за AirTag Клучни Пронаоѓач на Телефонот Пронаоѓач

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Компатибилни Заштитни Ракави : специјално дизајнирани за Airtags заштитна ракави.Прецизни намалувања за лесен пристап до сите функции без никакви пречки.Keychain на Корица : Оваа симпатична заштитна маска може да биде лесно да се исечени за да симпатична миленичиња, keychains, ремени, торби, ранци, и други предмети преку приложените Airtags keychain carabiner.Идеална за жени, мажи, деца, девојки, момчиња.Високо-квалитетни Материјали : На Airtags школка е направен од високо-квалитет TPU кожа, меки и удобни, отпорно на гребење, не се лизга; го штити клучни пронаоѓач од влијание, капка, и гребнатини.За разлика од другите обични школки, исто така, има 3 D три-димензионални модели и кул и симпатична модели.Најдобар Подарок Избор : Стилски бои на располагање да ги дава вашиот паметен tracker класичен изглед, покажува различни стилови во секојдневниот живот!Совршена како подарок за вашите пријатели, семејства и колеги.Лесен За Чистење : додадовме посебен слој на површината на заштитен капак за да се направи заштитна маска полесно да се чисти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста