• Новак
Aeroskin Најлон Spandex Солидна Хауба, Сина

Aeroskin Најлон Spandex Солидна Хауба, Сина

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Neutrally Buoyant, UV Заштита, Топлина, Отпорност на Триење и боја стабилност направи овие облеки идеален за употреба во високи перформанси апликации.Оваа Aeroskin производ е одличен за Вода, Аеробик, Нуркање, Ветер Сурфање, Скијање на Вода, Џет Ски, Kayaking, Рафтинг, Сурфање и Нуркањето.Дизајниран за употреба во повеќе активности или од страна на самите себе во потоплите средини или како дел од слоевит систем во постудено средини.Земја на Потекло : сад.Најлон Spandex Худ : Удобност Neutrally Buoyant, UV Заштита, Топлина, неутрални пловни, отпорност на триење и боја стабилност направи овие облеки идеален за употреба во високи перформанси апликации.Ултра-виолетова, термички & триење заштита за сите видови на вода активности.Дизајниран за употреба во повеќе активности или од страна на самите себе во потоплите средини или како дел од слоевит систем во постудено средини Оваа Aeroskin производ е одличен за Вода, Аеробик, Нуркање, Ветер Сурфање, Скијање на Вода, Џет Ски, Kayaking, Рафтинг, Сурфање и Нуркањето.Тоа е направен во САД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста