• Новак
Sarhlio Neoprene Wetsuit Капи Нуркање Худ 3/2MM за Мажи Жени Може да Се Скрати од страна на Сопственикот на Високо Водат со Тек на Пропустливи Лигавче се Нурне Капа Лице Печат за ?

Sarhlio Neoprene Wetsuit Капи Нуркање Худ 3/2MM за Мажи Жени Може да Се Скрати од страна на Сопственикот на Високо Водат

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【ГОЛЕМИНА】ве Молиме, изберете ја големината според вашата глава обемот и упатување на нашата големина на табелата на фотографии за да се обезбеди голем одговара.Тоа е издржлив и флексибилни, за сите временски услови. - Поради сите глава форма е разликата и мерење на толеранција од ±1cm дозволено, ако се чувствуваат не одговара за својата големина, едноставно ве молиме контактирајте со нас слободно.Лицето печат може да се DIY исечените прецизно одговара единствен лицето контури, двете достапни за мажите и жените.На нуркање костум со аспиратор, исто така, може да се работи за abalone нуркање и остриги нуркање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста