• Новак
2MM Wetsuit Худ Унисекс Neoprene Нуркање Капа Мажи Жени Пливање Капа Прилагодливи Нурне Худ Шапка Вода Спорт Худ Сурфање Шапка

2MM Wetsuit Худ Унисекс Neoprene Нуркање Капа Мажи Жени Пливање Капа Прилагодливи Нурне Худ Шапка Вода Спорт Худ Сурфање

Оценка на стоката:
DEN 1603.20

Достапност
Производот е достапен

УДОБНО се ВКЛОПУВААТ ГЛАВА : Мека и еластична neoprene и најлон материјал,висока еластичен и трајност,се направи да се почувствувате удобноста кога сте под вода,тоа ќе биде долгорочен партнер за вас спортови на вода.ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА И УВ ЗАШТИТА : Ова vented худ шапка дизајн е блок УВ заштита ,природно фитинг главата за да се намали повлечете во вода, направени со професионални топлинска материјали за да се задржи топло под вода.ФЛЕКСИБИЛЕН И БЕЗБЕДЕН : Нашето пливање худ шапка користи 2 MM густа ткаенина,ергономски сечат за да одговараат на лицето како целина,заштита на вашата глава од повреди од камења, море вошки, желеа, корали, флексибилни и удобно, можете да уживате во подводни радосен безбедно.ПРИЛАГОДЛИВИ ДИЗАЈН : Прилагодлив магија налепница спречи пливаат худ шапка лизгање надвор во текот на нуркање,што ќе ви овозможи да уживате во слободно нуркањето,нуркање,сурфање,kayaking , рафтинг,spearfishing и така натаму.ШИРОКО се КОРИСТИ : Совршен Вода Ракавица за пливање, нуркање нуркањето kayaking paddling , spearfishing, нуркање, сурфање, едрење, рафтинг, canoeing, се движат, идеален подарок за вашето семејство, пријатели и љубовник,пливање капа не е целосно вода-доказ, треба нуркачка опрема за да одговара на wetsuits.Опис : •Име на Производ : 2 MM Wetsuit Худ Унисекс Neoprene Нуркање Капа за Мажи Жени Пливање Капа Прилагодливи Нурне Худ Шапка Вода Спорт Худ Шапка •Функции : Ова vented лигавче худ е UV заштита, природно форма фитинг главата за да се намали повлечете во вода.• Тоа го направи со професионални топлинска на дебел материјал за да се задржи топло.•Високо квалитетни и издржливи neoprene материјал,направи да се почувствувате удобноста кога сте под вода.•Прилагодливи магија налепница спречи пливаат худ шапка лизгање надвор во текот на нуркање.•Се работи за повеќето морски подморница спортови на вода, како нуркање, нуркањето, пливање, нуркање.Тоа може да работи за abalone нуркање и остриги нуркање. •Производ материјал : neoprene+најлон.•Боја : Црна,Сина•Дизајн на Производот : Прилагодлив магија налепница,висока еластичен и издржливост Забелешка : •Нуркање худ капа не е целосно вода-доказ, треба нуркачка опрема за да одговара на wetsuits.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста