• Новак
Scubapro Унисекс-Возрасни Beanie

Scubapro Унисекс-Возрасни Beanie

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направен во САД.Идеален за чување на главата и ушите топло на ладно или windy дена, ова мека, шеф-hugging поврзана beanie е супер удобно.Направен од 100 проценти турбо акрилик.Лесен дизајн одржува својата форма.Фитили влага далеку и суши брзо.Една големина одговара на повеќето; достапни во црна боја.Останете супер удобен и топол пред и по нурне со neoprene beanie.Ја штити главата и ушите од ладен воздух и брзо правец.Надвор од beanie има две-тон се водат, а внатре има се водат кадифен.Достапни во две големини : Мали/Средни и Големи/XL.Управувано постојано да се иновираат и да се подобри нуркачко искуство, SCUBAPRO гради опрема за работа, спорт и начин на живот на луѓето чија страст се наоѓа под површината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста