• Новак
Wetsuit Аспиратор со Широк Обод & Прилагодливи Брадата Рака 2mm Neoprene Термички Нуркање Худ Брз Сува Достигнаа Капа за Заштита од Сонце Сурфање Нуркањето Капа за Пливање К

Wetsuit Аспиратор со Широк Обод & Прилагодливи Брадата Рака 2mm Neoprene Термички Нуркање Худ Брз Сува Достигнаа Капа за

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

▶Премиум МатеријалиНаправени од 90% neoprene +10% најлон;кој флексибилни, меки и удобни; сит се вклопуваат обезбедува прекрасен носат искуство,ви овозможува да уживаат во спортови на вода повеќе и подолго.Една големина за повеќето возрасни лица. ▶Професионални Нуркање ХудОдлична еластичен;добро се враќа еластичност и прилагодливи брадата рака дизајн го прави нуркање аспираторот може да се вклопува во вашата глава подобро,никогаш не се загрижени дека ќе ги искинале исклучите кога ќе спортуваат. ▶Целосна Заштита на Вашата ГлаваСо дебелина од 2 mm neoprene и најлон материјал може да го забави главата температура на косата,ефикасно да kepp главата топло во вода, исто така ќе го заштити вашиот глава од повреди од страна на морето вошки, желеа, корали и сл. ▶Широк Обод ДизајнЕкстра широк обод дизајн помага да се заштити главата и очите од сонца штетните зраци,брадата на рака им овозможува да се прилагоди слободно од вашата глава обемот,лесно да се стави на и да ја исклучите. ▶АпликацииСуши брзо,специјално дизајниран за на плажа, нуркање, нуркање, сурфање, нуркањето, гребло во интернат, пливање, wakeboarding, coasteering, kayaking, canoeing и други спортови на вода или активности на отворено.Функција : Професионални 2mm neoprene и најлон материјали обезбедува флексибилни, меки и удобни носат искуство.Одлична еластичен и добро се враќа еластичност прави нуркање аспираторот може да се вклопува во вашата глава подобро,никогаш не се загрижени дека ќе ги искинале исклучите кога ќе спортуваат.На дебелина од 2 mm neoprene и најлон материјал чува главата топло, исто така, ќе се заштити вашата глава од повреди од страна на морето вошки, желеа, корали и сл.Екстра широк обод дизајн помага да се заштити главата и очите од сонца штетните зраци,брадата на рака им овозможува да се прилагоди слободно од вашата глава турнеја.Суши брзо,специјално дизајниран за на плажа, нуркање, нуркање, сурфање, нуркањето, гребло во интернат, kayaking, canoeing и други спортови на вода или активности на отворено Спецификација : Материјал : 90% neoprene +10% најлон Големина : Слободен големина одговара на повеќето возрасни Боја : Црна;Сина Тежина : 300g Пакетот Вклучува : 1 x Нуркање Худ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста