• Новак
LayaTone Wetsuit Капи Мажи Жени 3мм Neoprene Капи Сурфање Нуркањето Нуркање Капи Возрасни Spearfishing Спортови на Вода Полно Лице Влажни Одговараат Капи Мажи

LayaTone Wetsuit Капи Мажи Жени 3мм Neoprene Капи Сурфање Нуркањето Нуркање Капи Возрасни Spearfishing Спортови на Вода

Оценка на стоката:
DEN 479.76

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ова е реверзибилна wetsuit худ, едната страна е црна,другата големина е сина.Купување на еден е еднакво на две капи.носи тоа може да се задржи вашата глава топло.90% neoprene + 10% најлон.На нуркање худ држи главата топло во ладна вода и потоа го задржува повеќе на активност.Премиум професионални нуркање ткаенина, залепени на слепи, шевовите, мека влажна облека за да се процени триење, да се спречат повреди на главата од корални гребнатинки, модринки и други повреди.Нуркање худ заклучување на температурата на телото и да се спречи топлина дисипација.Слободно договор, ова нуркање главата овозможува на поудобно место за луѓе со долга коса.На нуркање капа е мека и удобна, вратот се протегала, заштитата е подобра и топлина се чува.Погоден за нуркање, сурфање , нуркањето, пливање, нуркање, остриги нуркање,canoeing, kayaking,и сите спортови на вода.Ве молиме погледнете големината на табелата внимателно да се избере вистинската големина според големината на табелата!.Кој може да го носите?.Возрасни, маж, жена, момче, девојче, тинејџер,.она што можам да направам?.Нуркање, Нуркање, Spearfishing, Подводни, Мраз Нуркање, Слободно Нуркање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста