• Новак
Безжична Нумеричката Тастатура, Мини Дигитален Numpad 18 Копчиња Ергономски Број Подлога Тастатура со 2.4 G USB Приемник & Чоколадо Keycap за Лаптоп/PC/Desktop(Сина)

Безжична Нумеричката Тастатура, Мини Дигитален Numpad 18 Копчиња Ергономски Број Подлога Тастатура со 2.4 G USB Приемник

Оценка на стоката:
DEN 566.16

Достапност
Производот е достапен

【долга низа пренос】Стабилна безжична конекција функција, ефективна контрола опсег до 10meter. 【Ергономски & тивка】На нумеричката тастатура користи за да го исклучите копчето за да се создаде тивка пишување средина за вас. 【Ниска потрошувачка на енергија】 силна животниот век на батеријата до 12 месеци, долго траење на батеријата. 【2.4 GHz безжична connectio】, 18-копче за дизајн, со backspace копче, можете лесно може да се поправи текстот. 【широк компатибилност】Системски побарувања за Windows XP/Win7/Win8/Win10/за IOS, со силна адаптибилност.Спецификација : Предмет Тип : Безжичните Нумеричката Тастатура Производ Модел : AK18 Име на Производ : 2.4 G безжична нумеричката тастатура Производ Големина : Прибл. 89 x 129 x 27.5 mm / 3.5 x 5.1 x 1.1 во Тежина : Околу. 100 g / 3.5 оз ± (5 g / 0.2 мл)(вклучувајќи противтежа) Батерија Тип : 1 x AAA батерија (не се вклучени) Број на Копчиња : 18key Метод на Конекција : 2.4 GHz RF Системски побарувања : Windows XP/Win7/Win8/Win10/за IOS Пакет Листа : 1 x 2.4 G Безжична Нумеричката Тастатура 1 x Приемникот 1 x Прирачник за Корисникот Забелешка : Прирачник за мерење, постои грешка од ±0.5 mm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Декларирани спецификации

Item Type:
Wireless Numeric Keyboard
Product Model:
AK18
Product Name:
2.4G wireless numeric keyboard
Product Size:
Approx. 89 x 129 x 27.5mm / 3.5 x 5.1 x 1.1in
Weight:
Approx. 100 g / 3.5 oz ± (5 g / 0.2 oz)(including counterweight)
Battery Type:
1 x AAA battery (not included)
Number of Keys:
18key
Connection Method:
RF 2.4GHz
System Requirements:
For Windows XP/Win7/Win8/Win10/for IOS
Package List:
1 x 2.4G Wireless Numeric Keyboard :
1 x Receiver :
1 x User Manual :
Note:
Manual measurement, there is an error of ±0.5mm, please refer to the actual product. :

Комплементите на стоката

Веста