• Новак
Mazbot француски Стил Криви Метал Shears со Пролетта T076C

Mazbot француски Стил Криви Метал Shears со Пролетта T076C

Оценка на стоката:
DEN 342.00

Достапност
Производот е достапен

Криви На Вилицата Пролет Акција-7 Инчен Shears. 1 1/2 Инчи Сечење Нож.Професионална Одделение Shears.Составен од Најтврдокорните од не ' Рѓосувачки Челик.Идеален За Сечење на Меки Метали и Лемење.Корисни се за намалување на светлината благороден метал лист и лемење.Тие ќе ги намали цврст метал до 20ga дебели и мек метал до 16ga дебели.Лесен метал snips со враќање пролет.Ножеви се криви.Вкупната должина е 7".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста