• Новак
Chamfer Машина Мулти Митра Агол на Смолкнување, Прилагодлив Средување на Ножици Нерѓосувачки Челик Стриже, Тешки Trunking Калапи Рака Машина Алатка За Сечење На Аголна Ка?

Chamfer Машина Мулти Митра Агол на Смолкнување, Прилагодлив Средување на Ножици Нерѓосувачки Челик Стриже, Тешки Trunking

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【ШИРОКО се КОРИСТИ】Митра shears се идеални за сечење chamfer, круг калапи, trunking и пвц ленти, гума дихтунзи, калапи и weatherstrip, намалување е брза, чиста и рамна.Одлично за сечење, калапи за чевли и дрвни делови за тепих. 【ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ】 Оваа алатка за сечење има широк агли дека може да се прилагоди од 0 до 135 степен, кој може да ви даде најмногу ви помогне да се намали материјали во различни форми и да се прават разни спојување.Тоа е одличен помошник како режа алатка за користење во затворен простор и на отворено, лесно да се носат. 【ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ се СПРАВИ со】Ова митра shears се справи со е дизајниран да биде против пролизгување, како и нејзината рачка е покриен со матирано лице, ергономски дизајн, исклучителна појава, удобен зафат и не се лизга.Дршката е подолго од другите стилови, според принцип на лост, тоа е повеќе труд за заштеда при сечење. 【SHARP & ТРАЈНИ & SAFE】 На машина на митра shears е направен од висок квалитет на јаглероден челик, и полиран фино, висока цврстина, висока сила и издржливост.И својот лизгачки блок дизајн нека сечење повеќе побезбедно како рака не треба да се стави во близина на остри. 【ПОЛЕСНО & ПОБРЗО РАБОТА】Нашата pre-прилог агол референца ви заштедува многу време и нерви на мерење на агол ќе се обидуваат да се намали, што може да биде ефикасност за вашиот агол мерење на потребите.Професија дизајн штеди вашето време и да се подобри ефикасноста на работата.Карактеристики : Материјал : Висок јаглерод steel Available Агол : 0°- 135°Пакет се вклучени : 1 x Мулти Агол на Смолкнување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста