• Новак
Belmont 8 Комунални Ножици Shears / Права Trimmers #576/8 - Италија

Belmont 8 Комунални Ножици Shears / Права Trimmers 576/8 - Италија

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Belmont 8" Индустриски Комунални Ножици.Целосна должина : 8" (216mm).Сечење должина : 3" (76mm).Прилагодливи гром/орев стожерот собранието.Belmont 8" Индустриски Комунални Ножици.Висок квалитет јаглерод кован челик со издолжена месо тело и редовно се справи.Општа намена shears, за индустриски, апарати за домаќинство, комунални или било шиење апликацијата каде што свиткана trimmers не е применливо.Целосна должина : 8" (216mm) Сечење должина : 3" (76mm) Топла капка-фалсификувани, никел обложено со црна справи со Прилагодливи гром/орев стожерот собранието Висока потпора Направени во Италија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста