• Новак
X-DREE Сребрен Тон CNC Цврст Алуминиум Hifi Звучник Радио Контрола на Јачина на звук Копчиња 38x22mm(Сребрен Тон CNC Цврст Алуминиум Hifi Звучник Контрола де volumen Botones 38x22mm

X-DREE Сребрен Тон CNC Цврст Алуминиум Hifi Звучник Радио Контрола на Јачина на звук Копчиња 38x22mm(Сребрен Тон CNC Цврст

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Име На Производ : Звукот Во Слушалката Копчиња;Материјал : Алуминиум.Дијаметар : 38mm/ 1.5";Висина : 22mm/ 0.86".Вратило Дупка : 6mm/ 0.2";Боја : Сребро на Ѕвонење.Тежина : 60g(Peso : 60g.Пакет Содржина : 1 x Speaker Volume Knobs(Contenido del paquete : 1 x Speaker Volume Knobs.Сребрен Тон CNC Цврст Алуминиум Hifi Звучник Радио Контрола на Јачина на звук Копчиња 38x22mm CNC Машински, Цврсти Aluminum Widely се користи за Аудио Звучници, ЦД плеер, Радио, Моќност Засилувач, итн.Опис на Spanish Silver Тон CNC Цврст Алуминиум Hifi Звучник Контрола де volumen Botones 38x22mm Nombre del producto : Botones де volumen del altavoz; Материјал : Aluminio Diámetro : 38 mm / 1.5' '; Altura : 22 mm / 0.86' 'Orificio del eje : 6 mm / 0.2' '; Боја : Tono plateado Peso : 60g Contenido del paquete : 1 x Speaker Volume Knobs.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста