• Новак
TBNYCF Пливање Earplugs Носот Клип - Водоотпорен Мека Удобно Силикони, Не се Лизга, Кутија Пакет, Совршен за Возрасни или Деца (Возраст 7+)

TBNYCF Пливање Earplugs Носот Клип - Водоотпорен Мека Удобно Силикони, Не се Лизга, Кутија Пакет, Совршен за Возрасни или

Оценка на стоката:
DEN 1430.40

Достапност
Производот е достапен

[Безбедно и Удобно Материјали] Таа е изработена од мек силикон.Тоа не е само еколошки и трајни, но исто така и обновливи и не-токсични, осигурувајќи дека употребата ефект е безбедно и удобно. [Разумен Дизајн]носот клип и earplugs се ергономски дизајниран за да се избегне лизгање.Лесно да се носат.Спречување на вода запишување на носот и ушите, кога ќе пливаат. [Многу практични]Она што се пливање професионални или пливање почетник, ќе можат да носат носот клипови и earplugs за спортови на вода, кои престојуваат во вода за подолго време, тоа е многу практична алатка.Во прилог на базен, исто така, може да се користат за сурфање, нуркање, спиење, читање, итн., но, тоа не може да биде соодветен за деца на возраст под 7 бидејќи носот клип може да биде премногу голем за носот. [силикони earplugs и носот клип комбинации]Различни бои, пополнувајќи ги сите вашите дневни потреби, тоа е исто така погоден за семејство и пријатели да го користите заедно.Секој сет на earplugs и носот клипови се поединечно пакувани за да ги задржиме чиста и лесно да се носат. [Настава и по-продажбата на услугата] Миење носот и задржи суви пред употреба.Ние секогаш се обезбеди квалитет на производите и одлична услуга по продажбата.Се потрудиме да ги задоволи вас.Тоа е многу важно да се избере earplug и носот клип со добра водоотпорен, таписерии изработка и удобност.Тоа е, исто така, најчесто се користи алатка во учењето да пливаат.Карактеристики: 1.Висок квалитет со силиконска материјал, безбедно и издржливи, и не е лесно да се деформира и да падне. 2.Едноставен и великодушни дизајн, компактен и лесен за носење, многу погодна за возрасни и млади луѓе, додека спречување на вода од внесување на ушите и носот и оштетување на телото. 3. Различни бои за да ги задоволи дневните потреби, без разлика дали тоа е пливање, сурфање, нуркање и други подводни спортски може да се користи. 4.Вредноста комбинација може да се користи во секое време, а исто така може да се сподели со семејството и пријателите.Секој Поединечно Пакет Вклучуваат : 1x Earplugs и Носот клип Сет (8 Различни Бои : Розова, Жолта, Сина, Бела, Црна, Сива, Транспарентни & Зелени) Совети : 1.Ако се чувствуваат непријатно, ве молиме да го надвор веднаш. 2.Ве молиме чисти вашиот нос пред употреба. 3.Ве молиме да ја потврдите вашата големина пред купување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста