• Новак
ГШ Tools 6 Во 1 Ноктот Чекан и со Шрафцигер Мулти-Алатка со Цветни Печати, Градина Алатка со Дупчиња 2, 3, 4.5, PH 1, Капи Puller и Чекан Најдобар Подарок за Жените и Децата

ГШ Tools 6 Во 1 Ноктот Чекан и со Шрафцигер Мулти-Алатка со Цветни Печати, Градина Алатка со Дупчиња 2, 3, 4.5, PH 1, Капи

Оценка на стоката:
DEN 250.80

Достапност
Производот е достапен

【Алатки Вклучени】Мулти-алатка за поставување вклучувајќи чекан и со шрафцигер, дупчиња возачи 2, 3, 4.5, PH1 и капи puller и чекан, лесен за чување. 【Дизајн Функција】Алатка е направен од премиум јаглероден челик со топлина третираат, Можете да зафат чекан цврсто и удобно страна на knurling се справи. 【Прекрасен Изглед】Градина алатка е отпечатена со цветни дезени, со врвен квалитет и добар изглед градина алатка служи како совршен подарок за градинарство ентузијаст. 【Повод Апликација】Совршен за мали и компактни простори, DIY работи,велосипед поправки, компјутер поправки, eyeglass поправки и така натаму. 【Satifaction Гаранција】За било која причина не сте задоволни, ќе имате цела година да се врати на објект за наплата или замена, Само се важи кога купени од ГШ Алатки бренд, Било во однос на било каков проблем на мулти-алатка, се Чувствуваат слободни да контакт.Боја : D : D Флорални.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста