• Новак
uxcell Гардероба 10мм Кол Круг Капа Оркестарот Стакло Огледало Завртка Ноктите 40pcs

uxcell Гардероба 10мм Кол Круг Капа Оркестарот Стакло Огледало Завртка Ноктите 40pcs

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Име На Производ : Огледало Нокти; Материјал : Метал,Гума.Тежина : 129g; Пакет Содржина : 40 Pcs x Огледало Ноктите.Главната Боја : Сребро Тон; Завртка Капа Големина : 10x5mm/0.4"x0.2"(D*H).Тема Големина : M3.5x20mm.Завртки Големина : 21x7mm/0.83"x0.28"(L*Макс.D).Овие Огледало Ноктите лесно може да го поправи вашиот огледала во голема мера, создаде повеќе елегантен изглед.Користи широко во ретровизори, чај маси, гардероби или други стаклени мебел.Вклучуваат инсталирање на завртки.За тоа Како да го Користите : ПРВО, да се стави на навој вметнете прстен на ноктите окно, тогаш за миење, СЛЕДНАТА употреба на завртки ноктите да се поправи огледало, МИНАТАТА завртка декоративни капаче на навој insert (внеси). (Гума за миење може да се заштити огледало за гребење.).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста