• Новак
MRGMSLYHA Нога Масажа Машина Нога Massager,Високо-длабоко Барел Целосна Автоматска Footbath Електрични Масажа Греење,Нога Кадата со Ролери Масажа,Нога Нега Машина

MRGMSLYHA Нога Масажа Машина Нога Massager,Високо-длабоко Барел Целосна Автоматска Footbath Електрични Масажа Греење,Нога

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

♛ Карактеристики : Дигитален Екран, Таи Чи Масажа Плоча Темпиран нога бања, Гравитацијата дренажа, Меур масажа, Интелигентни постојана температура, Пушеле нозе, Shiatsu масажа, Длабоко барел нога бања, Hydropower поделба, Променлива фреквенција на штедење енергија, Изградена-во пилула кутија, Црвено светло Irradiate, Целосно покривање Задржи топло, Водоотпорен голем екран, еден копчето start, безжичниот далечински управувач. ♛ Масажа ролки : Таи Чи масажа, масажа ролки обезбеди масажа на нозе додека и acu-јазли на дното и се применуваат притисок да accupoints на стапалата ефикасно reinvigorate со додадена удобност. ♛ Медицина Кутија : мал отстранлив случај е поставена во massager внатре кои спа материјали, како бања соли може да се стави за подобра нога спа да се спореди со автентична еден, тотално релаксирачки вас и смирување на вашиот ум. ♛ Foot Spa : Ова нога спа бања со греење функција ви дава топла нога бањата за ублажување на заморот, да поглезите вашите нозе.Меурчиња да го намали притисокот, додека масажа.Вклучува ролки масажа Меур масажа Инфрацрвена топлина Вода топлинска зачувување. ♛ Безбедност : PTC вода и електрична енергија поделба греење е побезбедно, изградена-во медицината кутија, преносни рачка, универзална рициново, стари лица може лесно да се користи.Тип : Електрични Foot Spa / Бања Massager Material : PPVoltage : 220 VFrequency : 50 Hz Power : 800 WWater длабочина : 42 CMTemperature прилагодување : 35 C~50 CWater капацитет : 10 L на above Heating метод : PTC heating Massage техника : Таи Чи ролери масажа/точка massage Drainage метод : Вода tube Control метод : на звук/Копче за далечинска контрола operation Power должина на кабелот : 1.2 meters Product големина : 500mm*390mm*500mm Weight : 3.5 kg Packing листата : нога бања барел*1, далечински управувач*1 Tips : Избегнувајте гори сува кога го користите, од ниска температура на висока температура.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста