• Новак
BPSSstore Компатибилен Snap На Скриени Невидливи Патент Нога AA7064

BPSSstore Компатибилен Snap На Скриени Невидливи Патент Нога AA7064

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутија.Совршен за шиење,занает,dressmaking,итн.Издржлив материјал,не е лесно да ' рѓа.Идеален за крстот бод тема организирање.Опис на производот Компатибилен snap на скриени невидливи патент нога Одговара на повеќето Pfaff се држат на ниско месо тело машини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста