• Новак
Ноќ Светлина за Деца Приклучок во Ѕид LED Светилка Мрак-да-Зората Сензор, Денот на Вљубените, Љубов Срцето Бивол Plaid Лен Текстура Бебе Nightlight за Бања бебе соба Спална с?

Ноќ Светлина за Деца Приклучок во Ѕид LED Светилка Мрак-да-Зората Сензор, Денот на Вљубените, Љубов Срцето Бивол Plaid

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

МАЛИ НОЌ СВЕТЛИНА : 3 во W x 4.5 во D x H 2 во приклучоци во стандард места,компактна големина држи втората штекер слободни.АВТОМАТСКО НОЌ СВЕТЛИНА smart мрак за да се зора сензор целосна луминозноста во текот на ноќта и да го исклучите со изгрејсонцето.Заштеда на ЕНЕРГИЈА и ПАРИ, еко-пријателски, ниска потрошувачка на електрична енергија, без сијалица замена е потребно.SMART ОСВЕТЛУВАЊЕ : Слатка девојка новороденче подароци кои скала темнина или треба да осветлување во темен nite.МОДЕРЕН ДИЗАЈН светла декоративни за коридори,кујни,дневни соби,детски градинки,дете соби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста