• Новак
МД Diskless Мојот Облак EX2 Ултра Network Attached Storage - NAS - WDBVBZ0000NCH-NESN

МД Diskless Мојот Облак EX2 Ултра Network Attached Storage - NAS - WDBVBZ0000NCH-NESN

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Висока-перформанси 1.3 GHz dual-core Процесор за заостануваат-бесплатен стриминг. 1 GB DDR3 Меморија за да multitask со леснотија.Централизирана мрежа за складирање и пристап од било каде.Automatic file такво нешто низ сите ваши компјутери.Поедноставен фајлот и папката за споделување.Големина : Diskless ги Организирате вашите медиа собирање на едно место на оваа високо-перформанси NAS решение, и пристап сигурно од секаде.Со Мојот Облак EX2 Ултра, ќе добие ултра-брз пренос на брзини за непречено HD емитување.Плус, ќе бидете во можност автоматски да синхронизирате содржини преку компјутерите, лесно споделување на датотеки и папки, и да уживате во повеќе копија options па можете да се создаде свој личен систем со леснотија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста