• Новак
Луксузен Масажа Пиштол Рачни Длабоко Ткиво Ударни Massager за Активирањето Поени и Мускулите Обновување Fascia Massager Stimulator Машина 8,000 ВРТЕЖИ/мин

Луксузен Масажа Пиштол Рачни Длабоко Ткиво Ударни Massager за Активирањето Поени и Мускулите Обновување Fascia Massager

Оценка на стоката:
DEN 14304.00

Достапност
Производот е достапен

❀【ВИСТИНСКИ ФИТНЕС】Вистински фитнес никогаш не била едноставна вежба.Сè е од суштинско значење од исхраната да се вежба за релаксација по вежбање.Иако работливост ќе имаат совршен мускулите линии и цврсто тело.Нашите масажа пиштоли им даде на вашите мускули совршен одмор искуство.Јас очекувам вие да уживате во оваа прекрасна болка. ❀【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН МАСАЖА ПИШТОЛ】Масажа пиштол може да им помогнат на корисникот ублажување на вкочанетост на мускулите и болка, зголемување на крвниот притисок, подобрување на целокупното здравје на телото меките ткива, згора на тоа, тоа може да се спречи fasciitis која е еден вид на болни и тешко да се лекува воспаление предизвикано од адхезија помеѓу fascia и мускулите. ❀【КВАЛИТЕТ】 Тоа е добро изградена висок квалитет на машина со повеќе брзини и многу моќен ударни вибрации.Додека слични massagers да се чувствуваат како тие се вибрира, нашиов се чувствува како вистински перкусијата.На ергономски рачка, моќ притисни копче и articulating главата е дизајниран така да може да се постигне многу на вашата болка поени себе. ❀【ДОЛГО РАБОТНО ВРЕМЕ】Оваа cordless massager е опремен со висок квалитет на литиум батерија, така што може да продолжат да работат околу 3 часа откако на плаќање.Телото massager има LED батеријата индикатор значи, вие не мора да се грижите за моќ испади. ❀【РАЦИОНАЛНО ДИЗАЈН】Минимизира надворешни вибрации и трајни против пролизгување на силиконски зафат го прави massager полесно и удобно да се одржи за вашето уживање.Answer : ___________________________ Note : производот ќе престане автоматски кога ќе го користите за неколку минути.Ова е нормален феномен.Ова прилагодување е наместен за да се спречи голема ротација брзина од тоа да биде премногу долго, предизвикува електрична машина за да се загрее.Можете да се земе пауза и потоа го користи повторно подоцна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста