• Новак
МЕЛНИЦА MAX 110-47-306-41-001000-IC & Компонента Приклучок, 6 Контакти, НАТОПИ Приклучок, 2.54 мм, 110 Серија, 7.62 мм, Beryllium Бакар (110-47-306-41-001000)

МЕЛНИЦА MAX 110-47-306-41-001000-IC & Компонента Приклучок, 6 Контакти, НАТОПИ Приклучок, 2.54 мм, 110 Серија, 7.62 мм,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Нема.за Контакти : 6 Contacts.Конектор Тип : НАТОПИ Штекер.Теренот Проред : 2.54 mm.Палета На Производи : 110 Серија.Ред на Теренот : 7.62 милиметри.Спецификација За Производ : Нема.за Контакти : 6 Contacts Connector Тип : НАТОПИ Socket Pitch Проред : 2.54 mm Product Опсег : 110 Series Row Теренот : 7.62 mm Contact Материјал : Beryllium Copper Contact Позлата : Злато Позлатен Контакти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста