• Новак
Програмабилни 3000W 48V 62.5 НА RSP-3000-48 Meanwell AC-DC Единствен Излез RSP-3000 Серија ЗНАЧИ И Префрлување Напојување

Програмабилни 3000W 48V 62.5 НА RSP-3000-48 Meanwell AC-DC Единствен Излез RSP-3000 Серија ЗНАЧИ И Префрлување Напојување

Оценка на стоката:
DEN 2111.76

Достапност
Производот е достапен

На RSP серија е еден вид на тенка висока ефикасност и висок фактор на моќ модели е задолжително за извоз во европа.Излез 3000 W 48 V 62.5 A. Вистински инвентар и брза испорака.Типичен Стандард превозот е за 7-12 дена, повеќе од 2kg можно брод од страна на DHL / ФЕДЕКС за 3-5 дена. 100% оригинални,Ние може да се провери сериски број на meanwell веб-сајт.Ние не веруваме во евтини и весели.Прифатлива цена да се обезбеди квалитет и услуга.Купи тоа сега,заштеда на време,спаси живот.Оваа ставка ќе брод RSP-3000-48*1pcs + Бесплатен дар,уживаат во шопинг и се најдобро!.Оваа ставка ќе брод RSP-3000-48*1pcs + Бесплатен дар,уживаат во шопинг и се најдобро!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста