• Новак
1box Помине Трансфер Фолија Налепница Дизајнер Поставите Помине Уметност Decal Цвеќиња Лепило Ѕвездена Помине Декорација Додатоци Обвива (WY345)

1box Помине Трансфер Фолија Налепница Дизајнер Поставите Помине Уметност Decal Цвеќиња Лепило Ѕвездена Помине Декорација

Оценка на стоката:
DEN 1053.60

Достапност
Производот е достапен

Спецификација : .Количина : 1 кутија.Стил : Помине Уметност Декорација Фолија.Дизајни : Цвет/Магија Ѕвезденото Небо.Големина : 2,5 : 100cm. 1box Помине Трансфер Фолија Налепница Дизајнер Поставите Помине Уметност Decal Цвеќиња Лепило Ѕвездена Помине Декорација Додатоци Wraps Feature Quantity : 1 box Style : Помине Уметност Декорација Foil Designs : Цвет/Магија Ѕвездена Sky100% Нов Arrival Size : 2,5 : 100cm Designs : Геометриска фигура, леопард Flower New Holographic Божиќ Убавина за Нокти Toes Easy да го Користите Дома или Професионална Salon Packing : 10pcs Помине Уметност Трансфер Foils (10 Дизајни Како што се Слика Show)Како да го користите : Чистење на површината на ноктите.Се применуваат камелеон сјајот база, лепак и излечи со УВ ламба или LED светилка.Исечете парче школка хартија и се примени на вашите нокти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста