• Новак
AAT ЊУЈОРК, INC Прстен Големина Прилагодувач со Сребро Полирање Платно,Поставено на 4 (2mm/3мм) Прстен Прилагодувач

AAT ЊУЈОРК, INC Прстен Големина Прилагодувач со Сребро Полирање Платно,Поставено на 4 (2mm/3мм) Прстен Прилагодувач

Оценка на стоката:
DEN 268.80

Достапност
Производот е достапен

????AAT ЊУЈОРК, INC Прстен Големина Прилагодувач е prefect решение за промена на големината на вашиот прстен.Прстен големина прилагодувач може да се намали 1-1.5 големини.Ако прстен е лабава во вашиот прст, тогаш овој прстен големина прилагодувач е решение.Иновативни, спирала-базиран дизајн обезбедува долготрајни и сит се вклопуваат за повеќето прстени, заврши лесно околу задниот на било прстен бенд.Одличен начин го прави вашиот прстен одговара, без да се ре-големина, повеќе циклуси ќе ги додадете во ринг, построги тоа се вклопува и останува совршен во вашиот прст. ????МЕКА TPU МАТЕРИЈАЛ - нетоксичен, Безбеден да се користи на кожата.Невидливи Прстен Големина Прилагодувач за лабава прстени Прстен Прилагодувач да ги собере сите Прстени, избрани Големини на Прстен Sizer направени од добри и висок квалитет на ПВЦ доаѓа во две големини 2 mm/3 mm широк, го намалува прстен големина на сит се вклопуваат во вашиот прст. ????Се ВКЛОПУВА РЕЧИСИ БИЛО која ГОЛЕМИНА ПРСТЕНИ - должина доаѓа на 10см/4 инчи, може да биде скратена за да ја прилагодите намалување на големината. ????ОДЛИЧНО РЕШЕНИЕ : за прсти со зглоб проблеми и без да се ре-големина, совршен за лабава прстени.Мек и Флексибилен материјал, безбедно да се користи на кожата.Речиси Невидливи на прстените!Тоа е одлично, трајни, невидлив, удобен за носење, и лесен за употреба. ????ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Престој И на прстени и да се Чувствуваат Ништо на вашиот прстен и го прстот кога се користи.Зависи од вашите потреби да се Намали и да се вклопи во вашиот прстени.Пакетот вклучува поставување на 4 прстен во две проценка на различни големини, крпа за полирање на прстен, а исто така инструкции : 2 x прстен големина прилагодувач 2mm, 2 x прстен големина adjusters 3мм, 1 x сребрена полирање платно, 1 x корисникот настава.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста