• Новак
discountstore145 Жените Приврзоци Нежен Ѓердан Ѓердани Накит за Подарок Прилагодливи Синџир Ѓердани Сет за Жени, Девојки

discountstore145 Жените Приврзоци Нежен Ѓердан Ѓердани Накит за Подарок Прилагодливи Синџир Ѓердани Сет за Жени, Девојки

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【НАПРАВЕН СО ЉУБОВ】 : Овој уникатен и искрена производ е убаво спакуван и спремен за давање.Прави сентиментални изненадување за било каква прекрасна дама.Голема подароци за Мама или Баба на Денот на Мајката, годишнина, роденден или свадбена прослава. 【ЧИСТО СОВРШЕНСТВО】 : Ова Pendant е совршен за искажуваат вашиот порметувања за тоа посебно некој или како "само Мислење од вас" подарок.Тоа може да се носи со било облека и е навистина прекрасен прилог на било накит колекција.Подарок оваа убава фигура за себе или за некој што го сакаш. 【СМИРУВАЧКИ ДИЗАЈН】 : Овој дизајн е Елегантен и Модерен сепак, Класичен и Елегантен Стил.одговара за секоја прилика како секојдневно носат Pendant дома и во канцеларија.Внимателно спакувана во убава кутија за накит.Апсолутно одличен подарок за да ја искажете вашата љубов кон својата мајка, пријателка, свршеница, сопруга, вљубените, семејството или само пријател,итн.Одличен подарок за Мајка 's Day , Свадба , Годишнина ден ,Денот на Вљубените или Божиќ Ден. 【НАЈДОБАР ПОДАРОК】 : Оваа симпатична елегантен ѓердан може да бидат испратени до вашиот пријател роднини во фестивалот,тоа е идеален подарок за жените и тинејџерски девојки.тоа, исто така, совршен за сите облечи и било occassions,e.г.Денот на вљубените, Свадба, Мајки ден,Забава, Ангажираност, Класа, Датира, Плажа, Дома, во Канцеларија и во Секојдневниот Живот. 【УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】 : Ние ви Ветувам најдобри одлични услуги на клиентите, ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш онлајн за вас.Спецификации : Двојно обложени синџир со месечината & ѕвезда pendant, убави и стилски.Направени од премиум материјали, добра glossiness и парична казна изработка.Погоден за лица, банкет, датира, шопинг и др.Тип : Necklace Gender : Жените's Theme : Beauty Quantity : 1 Pc Style : Fashion Material : Alloy Occasions : Вечер Партија, Банкет, Подарок, Датира, Клуб, etc Features : Двоен Слој, Месечината & Ѕвезда Pendant, Партија Jewelry Length : 40cm + 5cm/15.75" + 1.97" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Ѓердан.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста