• Новак
Патување Накит Случај Црвена Цреша Накит Складирање Кутија За Девојки, Жени

Патување Накит Случај Црвена Цреша Накит Складирање Кутија За Девојки, Жени

Оценка на стоката:
DEN 551.76

Достапност
Производот е достапен

СТП.Премиум Материјал : Направен од високо-квалитет СТП кожа, водоотпорен и носат-отпорни, лесен за чистење; патент затворање дизајн, мазна и анти-изгубени.Функција : Мека собираат крпа се користи внатре за подобро да ја заштитите накит.Кука Дизајн : Јадица со џеб дизајн, кој може да се сместат ѓердани, нараквици, и долги обетки; на spacer може да се монтажни, слободно поделени, и флексибилни складирање.Голем Капацитет : Бран прстен каналите, може да се сместат прстени, обетки, мала слика, голем капацитет, лесно да се стави во торба кога патуваат за бизнис.Примена : Накит складирање кутија може да се сместат ѓердани, обетки и прстени, вашите мали предмети.Тоа ќе биде одличен пријател во вашето патување.Можете да го користите дома, во канцеларија, училиште и ученичкиот дом, облекување маса, да се патува.Голем Капацитет Накит Кутија, Водоотпорен,Трајни Накит Складирање Case Material : СТП Кожа,Здрав Патент, Мека Lining Size : 4 X4 X2.2 инчи, деликатна и лесно да се carry Perfect Подарок : Убав подарок за женска, девојки, голема чување на кутија за накит.Перење Инструкции : се препорачува да се избрише се чистат со влажна крпа редовно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста