• Новак
Dogggy Накит Кутија Богатство Кутија Богатство Градите за Подарок Кутија,Картички за Собирање,Подароци и Дома Декор Накит Складирање Кутија

Dogggy Накит Кутија Богатство Кутија Богатство Градите за Подарок Кутија,Картички за Собирање,Подароци и Дома Декор Накит

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Уникатен дизајн создава визуелно атрактивни екранот кој го координира со било кој стил или постоечки декорација, идеален подарок за секој народ кој сака обетки.Декоративна Кутија,Одлична изработка кутија случај со дрвен материјал.Голема како подарок, дел од Божиќ размена, меморија кутија за на свадба или персоналните накит кутија и "облик" или подарок кутија.големина на : 14.5*11.5*6.5 cm.СОВРШЕН ЗА задржи makeups и jewelries, продавница празник картички, како tarot палуби, освен водење, remotes и работи во дневната соба, пополнување со туристички momentos, се стави на dressers.Сега ќе можат да изберат преносни Накит Организатор да го реши вашиот проблем, никогаш нема Проблеми со наоѓање на вашиот накит во секој morning Treasure Кутија Богатство Градите за Подарок Кутија,Картички за Собирање,Подароци и Дома Decor Color : Како што е прикажано Пакет Содржина : 1 x Накит складирање boxmeasurement дозволено грешка е +/- 1-3cm.И тоа е лесно да се чисти.Вие само треба да ги прикаже случај организаторот со крпа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

забрана.дали Розова/Црвени Цветни Оклопни Вегетаријанска Кожа Накит Организатор Кутија, Патување Накит Случај Има Прстени/Обетки/Ѓердани/Нараквици,

DEN 0.00

Накит кутија има забава флорални вегетаријанска кожа (leatherette) надворешноста и меки кадифени внатрешни р

Веста