• Новак
ZYSWP Дрвени Градите Антички Дрвени Заклучување на Градите Богатство Складирање Кутија Дома Декор за Одржување на Обетки Мали Нешта

ZYSWP Дрвени Градите Антички Дрвени Заклучување на Градите Богатство Складирање Кутија Дома Декор за Одржување на Обетки

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ретро Гроздобер Стил Дрвена Кутија Ѓердан Складирање Кутија Случај Свадба Подарок.Класичната вкус, со силна ретро боја.Погоден за обетки, прстени, ѓердани, шарм складирање.На можеле да бидат заштитени од tarnishing, без ризик за добивање на изгребани или оштетени.Тоа е најдобриот подарок за вашата сопствена колекција или пријатели, свадби, партии, семејство, или украси.Ретро Гроздобер Стил Дрвена Кутија Ѓердан Складирање Кутија Случај Свадба Подарок.Класичната вкус, со силна ретро боја.Погоден за обетки, прстени, ѓердани, шарм складирање.На можеле да бидат заштитени од tarnishing, без ризик за добивање на изгребани или оштетени.Тоа е најдобриот подарок за вашата сопствена колекција или пријатели, свадби, партии, семејство, или украси.Материјал : Иверица, Alloy Outer Големина : Прибл. 30cm * 15cm * 15cm (L*W*H)Внатрешна Големина : Прибл. 28.5 cm * 13cm * 11cm (L*W*H)Боја:APackage Вклучува : 1 x Складирање Box Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

забрана.дали Розова/Црвени Цветни Оклопни Вегетаријанска Кожа Накит Организатор Кутија, Патување Накит Случај Има Прстени/Обетки/Ѓердани/Нараквици,

DEN 0.00

Накит кутија има забава флорални вегетаријанска кожа (leatherette) надворешноста и меки кадифени внатрешни р

Веста