• Новак
FASHEWELRY 15 Поставува Месинг Слајд Заклучување Clasps Мулти Влакно Слајд Цевка Clasps Крајот Затворач Конектор Линкови за Слоевит Хривнија Ѓердан Накит

FASHEWELRY 15 Поставува Месинг Слајд Заклучување Clasps Мулти Влакно Слајд Цевка Clasps Крајот Затворач Конектор Линкови

Оценка на стоката:
DEN 904.80

Достапност
Производот е достапен

Големина : вкупно 15 поставува 2/3/4/5/6-насоки месинг слајд заклучување clasps, 3sets/големина.Издржлив Материјал : Направен од високо-квалитет месинг, лесен, здрав и не е лесно да исчезнат, може да се користи за долго време.Широк Usages : Може да се користи со лежиште, пофини жици, кабли, теми за изработка на мулти-влакно ѓердани, белегзии, слоевит накит.Тоа е исто така добра опција за завршување на накит, мушка ткаење проекти, итн.Лесен за Користење : цевка clasps може да се отвори со влечење ги одделувајќи ги и затворете ги со лизгачки ги врати заедно, докажува добра конекција за повеќе насоки и правење слоевит накит.Предност : цевка clasps се доволно силни за да се одржи синџир, мозок, beading жица или конец, одлична алтернатива за традиционалните hummer clasps.Тие, исто така, може да се задржи слоевит ѓердан од заплитане, кој ќе направи да изгледаат повеќе шармантен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста