• Новак
60pcs 10мм 12mm 15mm Нерѓосувачки Челик Hummer Ноктот Clasps, со 150 КОМПЈУТЕРИ Скок Прстени Сет за Синџир Ѓердан Хривнија Накит Одлуки (11814)

60pcs 10мм 12mm 15mm Нерѓосувачки Челик Hummer Ноктот Clasps, со 150 КОМПЈУТЕРИ Скок Прстени Сет за Синџир Ѓердан Хривнија

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : за 10мм 12mm 15mm долго,Скок Прстени : 4mm 5mm 6mm.Пакетот Вклучува : 60 парчиња hummer ноктот clasps целосно(20pcs/големина); 150pcs Скок Прстени , натпревар други монистра лесно.Материјал : Овие hummer ноктот clasps се направени од одделение На 304 нерѓосувачки челик, се отвора и затвора лесно и без проблеми, кои може да ви послужи за долго време.Лесен за Користење : се Повлече чкрапалото да се отвори потоа отпуштете и затворач автоматски извори затворени.Hummer ноктот clasps се користи со скок прстен или синџир линк за да направи комплетна затворач.Широк Usages : Овие hummer ноктот clasps, се многу практични DIY прибор, погоден за поправка на вашиот постоечки накит или да ги користите за да DIY нараквица, ѓердан, anklet, џемпер синџир и така натаму, се покаже вашата имагинација и да се создаде свој DIY накит.Нерѓосувачки Челик Hummer Ноктот Clasps, со 150 КОМПЈУТЕРИ Скок Прстени Сет за Синџир Ѓердан Хривнија Накит Одлуки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста