• Новак
DOP-B05S101 HMI Екран на Допир за 5.6 Инчен DOP-B05S101 екран на Допир Панел Целосно Тестирани Нови во Кутија 1 Година Гаранција

DOP-B05S101 HMI Екран на Допир за 5.6 Инчен DOP-B05S101 екран на Допир Панел Целосно Тестирани Нови во Кутија 1 Година

Оценка на стоката:
DEN 10776.00

Достапност
Производот е достапен

●DOP-B05 S101. ●5.6"//65,536 бои TFT. ●6 MB Flash ROM//128k SRAM. ●RS-232/485/422. ●Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме онлајн персоналот да ти одговорам.Ве молиме да бидат сигурни да се купи, гаранција на оригинални автентичност. 1 година гаранција.DOP-B05 S101 HMI Екран на Допир за 5.6 Инчен DOP-B05 S101 екран на Допир Панел Целосно Тестирани Нови во Кутија 1 Година Гаранција ●5.6" ●65,536 бои TFT ●6 MB Flash ROM ●128k SRAM ●USB Клиент/Домаќин ●RS-232/485/422 ●Ниедна функција копчиња дизајн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста