• Новак
Vbest живот Фудбал Нето,Полна Големина Фудбал Фудбал Нето Спортски Замена Фудбал Цел Пост Нето-за Спортски Натпревар Обука

Vbest живот Фудбал Нето,Полна Големина Фудбал Фудбал Нето Спортски Замена Фудбал Цел Пост Нето-за Спортски Натпревар Обука

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Цврсти и издржливи, одличен квалитет - Овој производ е направен од високо-квалитет полипропилен влакна, тешки и трајни, и долг животен век.Лесен и пренослив-лесно за чување, лесно да се постави и расклопување, удобен и практичен.Лесен за складирање - може да се здипли во еден мал дел за лесен транспорт и чување.Се задоволат потребите за обука на корисници-без разлика дали сакате да го користите дома или на терен за обука, можете да изберете 4 големини да ги задоволуваат вашите потреби, и погодна за целосна големина цел мислења.Одлични перформанси - со одлични перформанси, погоден за целосна големина цел мислења.Опис : Оваа ставка е направен ofquality полипропилен влакна, тешки и трајни, не можат да го издржат илјади пука со големо влијание, и последно, за долг работен век.Тоа е, исто така, лесен и пренослив, лесен за чување, бидејќи тоа може да биде укината во мал фикција, тоа е исто така лесно да се постави и takedown, удобен и практичен.Дали ви се случува да го користите во домот или во терен за обука, 4 големини може да биде избран да ја задоволи вашата потреба, и погодна за целосна големина цел пост рамки.Добиете оваа зделка и уживајте во фудбалот!Карактеристики : 1. Направени на квалитетот полипропилен влакна, тешки и трајни. 2. Лесен и брз за поставување и takedown. 3. Набори до еден мал дел за лесен транспорт и чување. 4. Одлична изведба за да издржи влијанието на пука. 5. Погоден за целосна големина цел пост рамки.Спецификација : Материјал : Полипропилен Влакна Големина Опции : 6 x 4 нога; 8 x 6 нога; 12 x 6 нога; 24 x 8 нога Големина (Должина x Ширина x Горниот x Дебелина Помала Дебелина) : 6 x 4 нога - 1.8 x x 1.2 0.3 x 1 m / x 5.9 3.9 x 0.98 x 3.2 нога 8 x 6 нога - 2.4 x x 1.8 0.5 x 1.2 m / 7.8 x 5.9 x 1.6 x 3.9 нога 12 x 6 нога - 3.6 x x 1.8 0.5 x1.2 m / 11.8 x 5.9 x 1.6 x 3.9 нога 24 x 8 нога - x 7.2 2.4 x 0 x 2.4 m / 23.6 x 7.8 x 0 x 7.8 нога Тежина : 6 x 4 нога - 140 g;8 x 6 нога - 297 g; 12 x 6 нога - 350 g;24 x 8 нога - 626 г Пакет се Вклучени : 1 x Фудбал Нето Само.

Декларирани спецификации

Material:
Polypropylene Fiber
Size Options:
6 x 4 foot; 8 x 6 foot; 12 x 6 foot; 24 x 8 foot
Size (Length x Width x Upper Thickness x Lower Thickness):
6 x 4 foot - 1.8 x 1.2 x 0.3 x 1 m / 5.9 x 3.9 x 0.98 x 3.2 foot :
8 x 6 foot - 2.4 x 1.8 x 0.5 x 1.2 m / 7.8 x 5.9 x 1.6 x 3.9 foot :
12 x 6 foot - 3.6 x 1.8 x 0.5 x1.2 m / 11.8 x 5.9 x 1.6 x 3.9 foot :
24 x 8 foot - 7.2 x 2.4 x 0 x 2.4 m / 23.6 x 7.8 x 0 x 7.8 foot :
Weight:
6 x 4 foot - 140 g;8 x 6 foot - 297 g; 12 x 6 foot - 350 g;24 x 8 foot - 626 g
Package Included:
1 x Soccer Net Only :

Комплементите на стоката

Веста