• Новак
Schwarzkopf Professional Igora Експерт Мус, 9.5-1, Бисер, Полу-постојани, 3.2 Унца

Schwarzkopf Professional Igora Експерт Мус, 9.5-1, Бисер, Полу-постојани, 3.2 Унца

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Климатизација боја на косата.До 20% бела покриеност.Држи коса во совршена состојба.Што е тоа : Schwarzkopf Igora Експерт Мус е климатизација боја на косата, тоа е идеална кога сакате брзо боја без посветеност на постојан или полу-постојани боја.Она што го прави тоа : Igora Експерт Мус дава до 20% бела коса покриеност и трае до 8 мие.Нејзините затоа идеален за изработка на прскање со некоја смела боја или за помагање на нови или нервозен клиент најде вистинскиот сенка за нив.Што друго треба да знаете : Таа доаѓа во 13 внимателно избрани нијанси кои се intermixable ви даваат носивост на флексибилност да се најде боја сакате.Таа исто така додава и брилијантен сјај што го прави врвен за боја надополнување или освежување. (Вода) Disodium Cocoamphodiacetate Алкохол Cetearyl Калиум Хидроксид Carbomer Serine Peg-40 Рицинус Натриум Cetearyl Сулфат Натриум Сулфит Methyldibromo Glutaronitrile Phenoxyethanol Parfum (Мирис) Силициум Toluene-2 5-Diamine Сулфат Resorcinol М-Aminophenol 13-Бис-(24-Diaminophenoxy)-Пропан Hcl.Се тресат добро пред употреба.Држете може да се наопаку.Боја освежување и климатизација 3-5 минути.Интензивна боја и третман 15-20 мин.Исплакнете додека водата тече јасно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста