• Новак
Melissa & Даг Играчка Копчиња и Автомобили Дрвени Спасување Возила и Гаража (7 компјутери) Црвена

Melissa & Даг Играчка Копчиња и Автомобили Дрвени Спасување Возила и Гаража (7 компјутери) Црвена

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Три-bay гаража со заклучување на врати, колор-кодирани клучеви, и три дрвени спасување возила.Вклучува дрвени оган мотор, брза помош и полициски автомобили.Завртете го поправи клучеви за да го отклучите вратите, излизгајте го врати отворени, и притиснете го копчето за ослободување на возила.Одлично за моторни вештини за развој и имагинативна игра. 7.75"H x 9.75"L x 6"W. 3+ години.Зад три врати на ова се заедно гаража се три спасување возила подготвена да се тркалаат во акција!Одговараат на обоените копчиња за да го отклучите вратите, поставете ја вратата да се отвори гаража, притиснете на копчињата за ослободување на рампата и го испрати на возила трки за спасување.Чување на парчиња подалеку и да го носат надвор на целиот сет од страна на неговиот здрав справи.Вистински херои на оваа приказна?Динамичното дуо на моторни вештини пракса и имагинативна игра!На здрав метална рачка може да се користи за транспорт на овој сет за забава во движење.Оваа играчка промовира моторни вештини за развој и имагинативна игра, во прилог на помагање на децата учат бои, форми и големини!Оваа три-bay гаража со заклучување на врати, колор-кодирани клучеви, и спасување возила, исто така доаѓа со голема жолта налепница на дното кој обезбедува дополнителни начини на игра и да научат.На Melissa & Даг Копчиња & Автомобили Дрвени Спасување Возилото и Гаража те прави идеален подарок за деца на возраст од 3 години и нагоре.Додадете Melissa & Даг Услуга Станица Паркинг Гаража да се коло од возилото претендираат игра искуство.За повеќе од 30 години, Melissa & Даг создаде убаво дизајниран имагинација и креативност-предизвика производи кои NBC News наречена "златен стандард во раното детство се игра." Ние дизајн секоја играчка до највисоките стандарди за квалитет, и да го негува умови и срца.Ако вашето дете не се вдахновени, да ни даде на повик и ние ќе го направи тоа право.Нашиот телефонски број е на секој производ!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста