• Новак
Лукас 10879 Масло АПЛИКАТОРИ (Празен) 1OZ

Лукас 10879 Масло АПЛИКАТОРИ (Празен) 1OZ

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Пакет димензии : 10.75 "L x 8.0" W x 6.9 " H. Пакет количина : 1. Тип На Производ : Спортинг Стоки.Земја на Потекло : сад.Лукас Масло Производи, Inc.Шише, 1oz (шише Само), Течни Апликатори Шише (шише Само), 50/пакување, Пластична 10879 Тип на Производ : Шише Единиците на Кутија : 50/Пакет Опис : Течни Апликатори Шише (Шише Само) Големина : 1oz (Шише Само).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста