• Новак
Zeadio Карбонски Влакна Вртливата Стожерот Tiltable Bipod со Прашка Планината (9- 13)

Zeadio Карбонски Влакна Вртливата Стожерот Tiltable Bipod со Прашка Планината (9- 13)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Изработена од Карбонски влакна, полесни и посилни и потрајни од челик.Pivoting и Tiltable - Оваа функција ќе ви овозможи да се врти пиштолот од страна на страна и да се компензира за земјата дека е он-ниво до 20 степени.Продолжи Нозе - Должина на двете нозе може да се прилагоди за најдобра позиција.Позиција-lock - Единствена безбедност дизајн за да се гарантира дека позицијата на виткање арм е целосно наместен.Нозете должина е 9 - 13 инчи / 23 - 33 cm.Спецификации : - Pivoting/Функцијата за Навалување на столбот : Yes - Максималниот Агол на Навалување : 20 степени - Позиција-заклучување : Yes - со можност да биде продолжен Нозе : Yes - Склоплива Грб : Yes - Материјал : Челик - Нозе должина : 9 - 13 инчи / 23 - 33 cm Пакетот Вклучува : 1 x Zeadio SC12 Bipod ве Молиме Имајте во предвид : вграден-во планината на овој bipod е tiltable.Идеален за лов кога земјата Не е на ниво.Оваа навалување/pivoting функција овозможи да ја ротирате пиштол од страна на страна и да се компензира за земјата дека е он-ниво до 20 степени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста